Novinky

Pracovní pozice Administrativní pracovník

Skutečská investiční s.r.o. hledá na volnou pozici Administrativního pracovníka s nástupem od 1. 9. 2019 nebo po dohodě. Bližší informace naleznete v detailu inzerátu. 


05. 08. 2019

 

V září 2018 společnost Skutečská investiční s.r.o. započala realizaci projektu v rámci rozšíření činnosti společnosti ve spolupráci s MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s. a Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. 

Cílem projektu je rozšíření sociálního podniku, a to zavedením nové vlastní výroby (potisk pracovních oděvů) a poskytování nové služby (provádění zemních a výkopových prací), kdy zároveň se vznikem těchto nových služeb vzniknou i nově vytvořená pracovní místa vhodná pro OZP. Skutečská investiční s.r.o., jako sociální podnik, zaměstnává více než 70% OZP, čímž se snaží tyto osoby začleňovat do společnosti. Na projekt je poskytována finanční podpora z EU. Předpokládaný termín ukončení realizace projektu je do 28. 2. 2019.

                                                                


21. 11. 2018

 Od 1. 12. 2017 je prodejna pracovních a ochranných pomůcek přemístěna na adresu Smetanova 268, Skuteč do 2. patra

 

 

Zároveň v původní prodejně probíhá výprodej nábytku - palandy, postele, úložné prostory, komody, stoly, židle, skříně, noční stolky aj. vše vyrobeno z masivu.  


06. 12. 2017